BAG IN BOX

Publikováno: 7.8.2023

Jde o krabici z velmi kvalitní a pevné lepenky, ve které je vložený vakuově uzavřený plastový vak s uzavíratelným kohoutkem. Velikou výhodou těchto BiB boxů je, že při odčerpání části vína se vak zmenšuje a víno tak nepřichází do styku se vzduchem. Proto po otevření víno vydrží min. 6 týdnů. Bag in Box je ideální a moderní způsob stáčení vína pro všechny hromadné akce, rodinné oslavy, svatby, plesy nebo firemní večírky.

Sdílet na Facebooku


Zpět

Co je to likérové víno?

Likérová, dezertní, fortifikovaná neboli vína portského typu. To všechno jsou různá označení pro stejný, nebo velmi podobný typ vína vyráběného u nás i v zahraničí. Zjednodušeně se dá říci, že se jedná o vína s vyšším podílem obsahu cukru a alkoholu.
Zobrazit celý článek

Co znamená metoda Sur Lie ?

Sur lie je z francoužtiny přejatý termín pro jeden z technologických procesů při kterém se mladé víno ponechává ležet delší dobu na kvasnicích. Existují dva postupy – buď víno na kalech pouze dlouhodobě leží, tato metoda se označuje francouzským „élevage“ nebo vinař kvasnice s vínem pravidelně promíchává, potom jde o „battonage“.
Zobrazit celý článek

Vinařství

RONA - sklárna - Sklárna RONA patří mezi světově nejvýznamnější výrobce kvalitního nápojového skla, stolovacích doplňků a dekoračního skla. Sklárna RONA má víc jak stoletou tradici ve výrobě skl...Haier - Chladničky na skladování vína-vinotéky od firmy Haier se svým elegantním vzhledem hodí do kteréhokoli obývacího pokoje i do každé kuchyně. Kopke - Značka KOPKE byla založena již v roce 1638 Němci Christianem Kopke a jeho synem. House of Kopke je nejstarší exportní společnost portského vína a zároveň vlastní nejstarší sklep a tím i nejstarší obchodní značku v portských vínech. Cálem - Společnost Cálem byla založena v roce 1859 a má sídlo v Portu na břehu řeky Douro. V současnosti patří mezi šestici nejúspěšnějších společností a exportuje vína do celého světa.Víno z Kobylí - VINAŘSTVÍ - Vinařská společnost v Kobylí vznikla spontánně v roce 1928, tedy v prvorepublikové době. Drobní vinaři se spojili kvůli společnému zájmu o pěstování a ochranu vinné révy. Navazujeme proto na tradici, která zavazuje. Hennessy - Hennessy je nejprodávanější koňak na světě. Ty nejlepší druhy Hennessy jsou míchány z pálenek starých několik desetiletí a ve značkách Richard Hennessy a Hennessy Paradise jsou obsaženy pálenky staré více než sto let. Yerevan Ararat BRANDY - V roce 2002 se továrna Yerevan Ararat brandy-wine-vodka factory stala součásti Multi Group Concern, který investoval přes 50 miliónů USD do modernizace výroby, technologií a lahvování.Další vinařství

proč nakupovat právě u nás



Kategorie

Pondělí 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Úterý 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Středa 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Čtvrtek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Pátek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Sobota 8:30 - 12:00

Při objednávce nad 2 500Kč Doprava zdarma

Staňte se registrovaným členem vinostyl.cz
a získejte slevy na dopravu a balné